Myydään [1325€] 4070 Super, i9-10850k, 32GB 3600MHz, Z490 ROG Maximus VII Extreme WIFI, 1TB SSD, 850W Gold (Kajaani)

  • Keskustelun aloittaja Keskustelun aloittaja Woitto
  • Aloitettu Aloitettu
Liittynyt
14.07.2021
Viestejä
461
Tuote: Pelikone
Hinta: 1325€
Tuote ostettu (mistä ja milloin):
Kuitti löytyy (takuu voimassa): Toimivuustakuu
Muuta huomioitavaa:

Kaupan elegantti Marsin puupaneeleilla koristeltuun koteloon rakennettu pelikone.

Kone on täysin käyttövalmis. Windows 11 asennettu, aktivoitu ja päivitetty. Ajurit päivitetty. Näytönohjain ja prosessori alivoltitettu ja omat fan curvet luotu. Lisätty pirteä vaalean siniviherkeltainen RGB joka tuo lisäväriä kuitenkaan aiheuttamatta päänsärkyä

Emolevy sisältää myös pienen näytön jossa tällä hetkellä prosessorin kellot. Halutessaan siihen voi laittaa oman GIF-videon tai vaikka tekstin joka sanoo "Hei olen Pekka".

Sisältää seuraavat osat:
Näytönohjain: Nvidia RTX 4070 Super 12GB Asus Dual
Prosessori: Intel i9-10850k
Prosessorijäähy: 360mm AIO Corsair H150i RGB
Emolevy: Z490 Asus ROG Maximus XII Extreme WIFI
RAM: 32GB(4x8GB) 3600Mhz CL16 G-Skill TridentZ Neo
SSD: Western Digital 1TB M.2.
Virtalähde: Corsair RM850x Gold
Kotelo: Mars Gaming MC-Wood
Tuulettimet: Edessä vesijäähyssä kiinni 3x 12cm Corsairin tuuletinta, yksi Phanteksin 12cm ja katossa yksi BeQuietin 14cm Pure Wings.

Mieluiten nouto Kajaanista, voidaan postittaa ostajan vastuulla. Koneen voi halutessaan testata paikan päällä.

Myynnissä myös muualla

Paikkakunta (ilmoita myös otsikossa ja tagissa): kajaani
Toimitustapa: nouto kajaanista, voidaan postittaa kotelon alkuperäisessä laatikossa pehmustettuna ostajan vastuulla
Maksutapa: käteinen/mobilepay/siirto/tilisiirto
K1.pngK2.pngK4.png
 
Viimeksi muokattu:

Statistiikka

Viestiketjuista
271 278
Viestejä
4 687 415
Jäsenet
76 743
Uusin jäsen
EnnaOjala

Hinta.fi

Back
Ylös Bottom