jese200 Liittynyt 29.05.2018 Viestejä 198 29.05.2018 #1 Eli tuo virustorjunta juttu sanoo näin, hallittu kansion käyttö esti kohdetta C: windows svchost.exe tekemästä muutoksia kansioon user profile videos. Eli mitäs toi nyt niinku tarkottaa ?
Eli tuo virustorjunta juttu sanoo näin, hallittu kansion käyttö esti kohdetta C: windows svchost.exe tekemästä muutoksia kansioon user profile videos. Eli mitäs toi nyt niinku tarkottaa ?
K K4R1 Liittynyt 25.04.2018 Viestejä 329 30.05.2018 #2 Oliko siinä sitä virhekoodia? jos on niin copy-pastella googleen ja eti sitä vastaava ohje. Tosin näyttäisi viittaavan siihen että sulla ei oo oikeuksia muokata tota kansioo. Kaiken järjen mukaan oot kuitenki Järjestelmävalvoja? Kansion käyttö estetty Microsoftin ohjeet kansioiden käyttöoikeuksien muuttamiseen.
Oliko siinä sitä virhekoodia? jos on niin copy-pastella googleen ja eti sitä vastaava ohje. Tosin näyttäisi viittaavan siihen että sulla ei oo oikeuksia muokata tota kansioo. Kaiken järjen mukaan oot kuitenki Järjestelmävalvoja? Kansion käyttö estetty Microsoftin ohjeet kansioiden käyttöoikeuksien muuttamiseen.
jese200 Liittynyt 29.05.2018 Viestejä 198 30.05.2018 #3 Joo olen ihan JV ja siinä ei siis ole mitää virhekoodeja lukee pelkästään toi teksti. Pitää koittaa kysyä tuolta windows tuesta että mistä junnaa tällä kertaa..
Joo olen ihan JV ja siinä ei siis ole mitää virhekoodeja lukee pelkästään toi teksti. Pitää koittaa kysyä tuolta windows tuesta että mistä junnaa tällä kertaa..
K K4R1 Liittynyt 25.04.2018 Viestejä 329 30.05.2018 #4 Tarvittaessa voit ottaa yhteyttä tukeen ja laittaa sitten etäkäyttö-tuki päälle niin Microsoftilta ottavat koneen haltuun etänä ja yrittävät korjata.
Tarvittaessa voit ottaa yhteyttä tukeen ja laittaa sitten etäkäyttö-tuki päälle niin Microsoftilta ottavat koneen haltuun etänä ja yrittävät korjata.