Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Huomio: This feature may not be available in some browsers.
Eli thrustmaster T300 RS GT edition meni paskaks ja takuu menny 4kk yli, niin onko tässä mahdollista vedota vielä virhevastuuseen? Tuote ostettu powerista
Thrustmasterin verkkosivuille yritin luoda tunnukset että pääsisi keskustelemaan tilanteesta mutta en koskaan saanut sitä tilin vahvistuslinkkiä sähköpostiin nii se meni vituiksi.Kannattaa olla maahantuojaan/valmistajaan yhteydessä. Ite sain ainakin telkkarin takuuseen tuolla tavalla vaikka oli melkein vuosi takuun umpeutumisesta.
Mites se meni rikki?
Thrustmasterin verkkosivuille yritin luoda tunnukset että pääsisi keskustelemaan tilanteesta mutta en koskaan saanut sitä tilin vahvistuslinkkiä sähköpostiin nii se meni vituiksi.
Ja mitä ratin vikaan tulee niin. Laitoin johdon kiinni koneeseen ja ratti calibroi itsensä normaalisti, mutta hetken päästä katosi ffb ja kone ei enää tunnistanut koko rattia. Nyt kun sen piuhan laittaa koneeseen niin valo syttyy rattiin mutta kone ei tunnista. Testattu kahdella eri tietokoneella.
Joo pitää kokeilla ku pääsee kotioKannattaa kokeilla niitä modeja siitä muutella. Ite ku eilen kaivelin kaapista niin ei se suoraan ruennut toimimaan. Mut PS3 oli päällä ja sitten pidin sitä nappia pohjassa, että se mode muuttui ja lopulta se sen tunnisti.
Joo kyllä pitäisi olla kaikki ajurit kunnossaJos saat pc:n tunnistamaan ratin, niin asenna uusin firmware. Tuli tuossa keväällä. Samaten Thrustmasterin uusimmat ajurit on varmaan alla jos olet kerran useammassa koneessa kokeillut?
Kokeilin mun PS4 tota rattia ja ei se toiminu silläkään.Kannattaa kokeilla niitä modeja siitä muutella. Ite ku eilen kaivelin kaapista niin ei se suoraan ruennut toimimaan. Mut PS3 oli päällä ja sitten pidin sitä nappia pohjassa, että se mode muuttui ja lopulta se sen tunnisti.