kibe
Tukijäsen
- Liittynyt
- 16.10.2016
- Viestejä
- 1 625

Mun nuorekkaasta vaimosta et puhu tuohon sävyyn ja se on varmaTyttö? Tuohan on mummoiässä jo.![]()
Aivan samaan haksahti omakin huomio.Eikö tuon threadin otsikon numeroinnin voisi taas aloitella ykkösestä.![]()
Kukas hän on?
Uusi ja hieno ei tarkoita samaa kuin käyttäjäkunnan muuttuminen cuckeiksi. Täällä on vain tervehenkisiä nuoria miehiä, naisia ja muutama ikäloppu eläkeläinen.Nyt kun tämä foorumi on uusi ja hieno niin tälläiset nättityttö ketjut vois ampua samantien alas
Se on pienempi pahe kuin 6 sormea.silarit?![]()
Ei välttämättä. Hyvin valitut topit ehkä.silarit?![]()
104 viikko sitteEi välttämättä. Hyvin valitut topit ehkä.
Höpöjä puhelet. Lisätietoa googlesta esim. hakusanoilla: "Natalie Portman", "Charlize Theron", "Emma Watson" ja "Olivia Wilde"Jokaisella naisella pitäisi olla silarit. Isot tai pienet, ihan sama kunhan ei ole roikkuvat läskitissit tai pelkkä lauta.
Juuei. Silarit kaikissa muodoissa tekee ainakin mussa sen, ettei kuvaa kiinnosta katsoa sen enempää. Luonnollisuus on valttia näissä(kin) asioissa.Jokaisella naisella pitäisi olla silarit. Isot tai pienet, ihan sama kunhan ei ole roikkuvat läskitissit tai pelkkä lauta.
Noh, makunsa kullakin. Yksikään näistä ei omaa viisaria erityisemmin väräytä. Geneerisen kauniita naisia periaattessa kaikki mutta kuten sanottua, makuasioista on vähän heikko väitellä. Fakta on että meikäläinen tuskin on ainoa joka noita pitää melko mitäänsanomattoman näköisinä.Höpöjä puhelet. Lisätietoa googlesta esim. hakusanoilla: "Natalie Portman", "Charlize Theron", "Emma Watson" ja "Olivia Wilde"
No empä noin sanoisi, ainakin jos ihmisiä(tässä tapauksessa naisia) katsoo. Luonnollisuus on hyvin kaukana suuresta osasta nuoria naisia. Jos jonkinlaista takoripseä, hiustenpidennystä, tekokynsiä ja jäätävä meikkikerros naamassa. Monet naiset näyttävät huomattavasti kauniimmilta ilman meikkiä tai maltillisella meikkauksella. Verrattuna että on 2h meikattu ja laitettu naamaa, jolloin naama on vain tasaisen paksun meikkikerroksen peitossa. Noh, onneksi löytyy jo luonnollinen heila niin ei tarvitse etsiäLuonnollisuus on tylsää, luonnollisuutta on joka nurkka täynnä muutenkin.
...
Kun katselet ympärillesi ja alat miettimään monellako vastaantulevalla leidillä on moiset, on se prosentuaalisesti kuitenkin vielä aika pieni määrä. Ne kuitekin eniten pistävät silmään näyttävän ulkonäön takia. Näyttävä ulkonäkö voi toki olla negatiivisessakin mielessä näyttävä... Mutta enemmän niihin huomiota kiinnittää kuin tavan tallaajiin. Tästä syystä tuntu siltä että jokaisella vastaantulevalla on kaikki mahdolliset feikkihilut.No empä noin sanoisi, ainakin jos ihmisiä(tässä tapauksessa naisia) katsoo. Luonnollisuus on hyvin kaukana suuresta osasta nuoria naisia. Jos jonkinlaista takoripseä, hiustenpidennystä, tekokynsiä ja jäätävä meikkikerros naamassa. Monet naiset näyttävät huomattavasti kauniimmilta ilman meikkiä tai maltillisella meikkauksella. Verrattuna että on 2h meikattu ja laitettu naamaa, jolloin naama on vain tasaisen paksun meikkikerroksen peitossa. Noh, onneksi löytyy jo luonnollinen heila niin ei tarvitse etsiä![]()
Katselin kans kun oli jossain uutisessa..Assadin muija. Kaunis ja älykäs!
![]()
Jäät paljosta paitsi jos vain näet noin rajatusti kehonmuodon kauniina. Hyvinkin erilaisilla "kokosuhteilla" varustetut ihmiset voivat olla kauniita =) Kauneus on toki katsojan silmissä enkä kokemustasi väheksy, mutta tylyä silti sanoa että kaikilla pitäisi olla silarit kun tuskin olet kaikkien naisten tissejä edes nähnytkäänLuonnollisuus on tylsää, luonnollisuutta on joka nurkka täynnä muutenkin.
Noh, makunsa kullakin. Yksikään näistä ei omaa viisaria erityisemmin väräytä. Geneerisen kauniita naisia periaattessa kaikki mutta kuten sanottua, makuasioista on vähän heikko väitellä. Fakta on että meikäläinen tuskin on ainoa joka noita pitää melko mitäänsanomattoman näköisinä.
![]()
Puck Moonen, pyöräilijä. Voi veljet.
Muistat vaarin. Eka ioteekissa oli tytto threadi.Eiks tän pitäis olla Nätti Tyttö -säie I? En muista iootekissä olleen aiemmin tämmöistä![]()
Ja et ole ainoaOmaan silmään jaksaa viehättää kasvojen puolesta tämä neiti:
![]()