T Trautman Liittynyt 05.07.2018 Viestejä 75 18.01.2025 #1 Ei auta num päälle eikä poislaitto, sivussa olevat numeronäppäimet ei toimi. Numeroa 5, kun painaa niin kuuluu piippaus, ei muuta. Mikäs kumma tässä on vikana? Uudesta asti tehny noin.
Ei auta num päälle eikä poislaitto, sivussa olevat numeronäppäimet ei toimi. Numeroa 5, kun painaa niin kuuluu piippaus, ei muuta. Mikäs kumma tässä on vikana? Uudesta asti tehny noin.
T Trautman Liittynyt 05.07.2018 Viestejä 75 20.01.2025 #2 Oli helppokäyttötoiminnoissa hiiren asetuksissa jokin hiirinäppäimet toiminto päällä minkä takia numpad ei toiminu normaalisti. Nyt toimii.
Oli helppokäyttötoiminnoissa hiiren asetuksissa jokin hiirinäppäimet toiminto päällä minkä takia numpad ei toiminu normaalisti. Nyt toimii.